Пояснили для чого при вході в міськраді Рівного встановили залізні решітки

Пояснили для чого при вході в міськраді Рівного встановили залізні решітки

Рівненські чиновники вирішили дослухатися поради СБУ.

За словами начальника відділу правового забезпечення апарату Рівненської міськради та виконкому Олексія Капланова, напередодні спецслужба надсилала до них листа з проханням покращити контроль за тими, хто навідується до міськвиконкому:

— Був облаштований спеціальний пропускний пункт. Так зробити нам рекомендувала СБУ. Йдеться саме про адміністративну будівлю міськради Рівного. Такі пропускні режими зараз встановлені майже у кожній міській раді. По-перше, зараз надходить маса повідомлень про замінування будівлі. Такі заходи допоможуть краще відслідкувати, хто заходить до міськвиконкому. По-друге, це допоможе оперативніше реагувати на звернення громадян. Адже до цього людина заходила у міську раду, говорила причину візиту охоронцю та йшла собі. Непоодинокі випадки, коли люди блукали коридорами міськради, бо не знали, до якого їм потрібно кабінету. Тепер охоронець питатиме причину візиту, людина буде реєструватися. Тоді охоронець телефонуватиме у потрібний відділ. У кожному відділі буде необхідний спеціаліст, який спускатиметься за людиною та супроводжуватиме її під час вирішення людського звернення.

На запитання, як встановлення пропускного режиму співставляється із заявами керівника Рівного про відкритість, Олексій Капланов відповів наступне:

— Турнікет ніяк не перешкоджатиме людям потрапити до міської ради. Це не стіна від громадськості. Навіть журналісти, коли будуть приходити на пре-конференції, то їх буде зустрічати людина, яка відповідає за роботу зі ЗМІ. Пропускний пункт потрібен лише для того, щоб здійснювати більш контрольоване відвідування приміщення.

UkrNewsToday